TPP vodič "C" plachtové solo DAF LF - EURO 6

AutoTrend - Transport s.r.o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2019
1400 EUR (v závislosti od pracovného nasadenia vodiča a odjazdených destinácií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem do TPP vodiča "C" na plachtové solo DAF LF EURO 6

Jedná sa o prácu v týždni pondelok - piatok, víkendy voľné !!

Jazdíme prioritne destinácie Rakúsko + Nemecko, občasne Taliansko, Maďarsko, Poľsko, Slovensko alebo Česká republika (podľa potreby zákazníkov)

Vodič má pridelené vozidlo, jedná sa o plachtové solo DAF LF (EURO 6), celková hmotnosť do 12 ton, ložná plocha pre 18 ep. Vozidlo je vybavené 2x lôžkom, klimatizáciou a nezávislým kúrením. Automatické platenie mýta + tankovacie karty sú samozrejmosť.

Požadujem VP "C", platné doklady potrebné k vedeniu nákladného motorového vozidla, tachografová karta, prax minimálne 1 rok.

Nemám záujem zamestnať vodiča bez praxe a ani na živnosť !!

Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), motivujúce mzdové ohodnotenie, dodržiavanie výplatného termínu k 15.dňu v mesiaci.

Informácie o výberovom konaní

Poprosím len uchádzači s praxou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, pracovitosť, samostatnosť, technická gramotnosť

Spoločnosť AutoTrend - Transport s.r.o. sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou, zasielateľstvom a odťahovou službou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3567481  Dátum zverejnenia: 1.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 EUR (v závislosti od pracovného nasadenia vodiča a odjazdených destinácií)