TPP vodič "C" plachtové solo vozidlo - 2 pracovné pozície

AutoTrend - Transport s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem do TPP vodičov "C" na plachtové solo vozidlá DAF LF (EURO 5 a EURO 6) Jazdíme destinácie EU napr. Rakúsko, Nemecko ale aj prepravy len v rámci Slovenska + Česká republika, občasne Maďarsko a Poľsko (možnosť dohody ohľadne destinácií ktoré budete jazdiť, záleží od praxe, skúseností a vozidla ktoré Vám bude pridelené)

Jedná sa o prácu v týždni pondelok - piatok, víkendy voľné !! Pri prepravách v rámci SR vodič prácu začína aj končí v ZH, (výhoda pre uchádzača z okolia ZH)

Vodič má pridelené vozidlo, jedná sa o plachtové solo DAF LF, celková hmotnosť do 12 ton, ložná plocha pre 18 ep. Vozidlo je vybavené lôžkom, klimatizáciou a nezávislým kúrením. Automatické platenie mýta + tankovacie karty sú samozrejmosť.

Požadujem VP "C", platné doklady potrebné k vedeniu nákladného motorového vozidla, tachografová karta, prax minimálne 1 rok. Prijmem len seriozneho, spoľahlivého a pracovitého uchádzača!

!!! NASTUP MOŽNY IHNEĎ !!!

V prípade seriozneho záujmu ma prosím kontaktujte, prípadne zašlite životopis na email [email protected]

Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), motivujúce mzdové ohodnotenie, dodržiavanie výplatného termínu k 15.dňu v mesiaci.

MZDA V ČISTOM !!! 850 - 1250 EUR
(pri variante prioritné destinácie SK + CZ a len občasne HU, PL, AT, DE - na dohode) - vozidlo DAF LF EURO 5

MZDA V ČISTOM !!! 900 - 1500 EUR
(pri variante prioritné destinácie EU - AT + DE) - vozidlo DAF LF EURO 6

Výška dosiahnutej mzdy závisí od odjazdených destinácií a pracovného nasadenia vodiča!

Nemám záujem zamestnať vodiča bez praxe a ani na živnosť !! Prosím kontaktujte ma len v prípade že v danom obore máte prax a máte záujem o prácu na zmluvu, nie živnosť!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť, technická gramotnosť

Spoločnosť AutoTrend - Transport s.r.o. sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou, zasielateľstvom a odťahovou službou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3478357  Dátum zverejnenia: 6.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100