Brigáda pre študentov dlhodobá - Predajca hodiniek Casio - od 18 do 26 rokov

AutoTel Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
200 - 600 EUR/mesiac, plat závisí od počtu odpracovaných hodín a aj schopností a osobného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj a prezentovanie hodiniek v značkovej predajni CASIO
- Výhodné pre VŠ študentov, ktorí majú možnosť pracovať okrem víkendu aj aspoň jeden niektorý celý deň pondelok až piatok.
- Potrebná komunikatívnosť a slušný aktívny prístup ku zákazníkovi.

Možnosť pohodového zamestnania popri štúdiu VŠ (denné, kombinované do 26 rokov) aj cez prázdniny aj počas školského roku.
Umožňujeme aj prípravu do školy popri práci na predajni (WiFi k dispozícii) - nesmie byť ale na úkor kvality obsluhy zákazníkov.
Budete mať motivujúce finančné odmeňovanie (základ + prémie)
Dostanete atraktívne zamestnanecké zľavy na vlastný tovar.
Možnosť zúčastniť sa rôznych firemných akcií.

Motivačný list a životopis pošlite výlučne priamo mailom, s popisom "predajca CASIO študent" na E-mail: [email protected]

Neposielajte prosím žiadosti cez stránku profesie, ani cez rôzne iné automatické vyhľadávacie systémy.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

VŠ študent, musí mať možnosť pracovať okrem dohodnutých víkendov aj niektorý celý deň pondelok až piatok !!!

Príjemná komunikatívnosť a zodpovednosť, bezúhonnosť
minimálne užívateľská znalosť sortimentu

Ochota pracovať podľa pracovných predpisov

Odporúčame preštudovať si základné informácie o sortimente na:
www.casio-eshop.sk - ešte pred pohovorom.

Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa 29-rokov prevádzkovaním exkluzívnej siete oficiálnych predajní Casio G-FACTORY, hodinárskych služieb a v neposlednom rade prevádzkujeme v Bratislave najväčšiu predajňu hodín a hodiniek na Slovensku, Dom hodín MAX

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3667596  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 - 600 EUR/mesiac, plat závisí od počtu odpracovaných hodín a aj schopností a osobného výkonu