Produktový a obchodný manažér/-ka pre motocyklový sortiment

AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 750 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➢ objednávanie tovaru od dodávateľov
➢ zabezpečenie dopravy pre objednaný tovar a spolupráca s ostatnými produktovými manažérmi pri vyťažovaní dopravy
➢ komunikácia s dodávateľmi
➢ vypracovanie návodov k novému tovarovému sortimentu a kariet bezpečnostných údajov
➢ dodanie podkladov vedúcemu skladu za účelom výroby štítkov
➢ riešenie reklamácii s dodávateľmi
➢ vyhotovovanie príjemiek tovaru od vybraných tuzemských dodávateľov, určovanie predajných cien podľa stanoveného kľúča, kontrola a evidencia nedodaného tovaru, zabezpečenie tvorby a balenia sád tovarov
➢ podieľanie sa na tvorbe letákov a marketingových propagačných nástrojov
➢ predaj sortimentu náhradných dielov a príslušenstva pre motocykle
➢ prijímanie a vybavovanie objednávok od zákazníkov (osobne, telefonicky, mailom)
➢ vedenie evidencie predaja a stavu zásob prostredníctvom firemného softvéru, obsluha registračnej pokladne
➢ zabezpečenie podkladov do elektronického katalógu od relevantných dodávateľov
➢ aktívne dopĺňanie elektronického katalógu a e-shopu
➢ účasť na prevádzkových poradách, aktívny prístup k riešeniu problémov, návrhy na zvýšenie efektívnosti činnosti prevádzky
➢ plnenie ďalších úloh podľa pokynov manažéra nákupu

➢kreatívna práca v prosperujúcej spoločnosti v oblasti AUTOMOTIVE
➢samostatnosť a priestor pre sebarealizáciu a rozvoj
➢uplatnenie manažérskych zručností
➢pravidelné vzdelávanie

Firemné benefity:
– firemné a teambuildingové akcie
– súťaže
– školenia
– darčeky pre zamestnancov
– kariérny rast
– pitný režim
– stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
– nákupné ceny na sortiment
– firemné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Prax na pozícii produktový manažér vítaná.

Žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom zašlite na e-mail adresu: [email protected].

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

➢prehľad v oblasti motocyklov a motocyklových dielov NUTNÁ!
➢pozícia vhodná aj pre ženu
➢znalosť talianskeho jazyka výhodou
➢manažérske schopnosti a schopnosti zabezpečiť manažment projektov
➢obchodnícky duch
➢obecný ekonomický a právny prehľad
➢dobrá užívateľská znalosť PC
➢prax v riadení motorového vozidla skupiny B
➢dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
➢vysoká úroveň jednania a vystupovania

Predaj značkových náhradných dielov pre všetky typy osobných automobilov, motocykle a pre automobilový šport.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3427680  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 € brutto