Predavač/predavačka náhradných dielov pre automobily a motocykle (Brezno)

AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 3, 977 01 Brezno, okres Brezno
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - v závislosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj sortimentu náhradných dielov a príslušenstva pre automobily a motocykle
- príjem a vybavovanie objednávok od zákazníkov (osobne, telefonicky, e-mailom)
- vedenie evidencie predaja a stavu zásob prostredníctvom firemného softvéru, obsluha registračnej pokladne
- tvorba návrhov na racionalizáciu činností a zvýšenie efektívnosti činností na danej pracovnej pozícii
- rozvoz tovaru zákazníkom

Ponúkame:
- zodpovednú a kreatívnu prácu v prosperujúcej spoločnosti v oblasti AUTOMOTIVE
- samostatnosť a priestor pre sebarealizáciu a rozvoj
- pravidelné vzdelávanie
- zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od výsledkov
- firemné benefity

Žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom zašlite na e-mailovú adresu [email protected]

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uchádzač musí spĺňať nasledujúce podmienky:
- prax v obchode, resp. na pozícii predajcu v akejkoľvek oblasti
- dobrá orientácia v sortimente náhradných dielov, znalosť predávaných tovarov

Ostatné predpoklady:
- vysoký stupeň flexibility, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
- záujem o ďalší odborný rast a vzdelávanie v odbore
- vysoká úroveň jednania a vystupovania
- aktívny prístup k práci a plneniu úloh ako aj k zákazníkovi / obchodnícky duch
- kladný vzťah k motorizmu
- bezúhonnosť

Predaj značkových náhradných dielov pre všetky typy osobných automobilov, motocykle a pre automobilový šport.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3306342  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - v závislosti od výsledkov