Automechanik, autoelektrikár

AUTOŠTÝL, a.s.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiacPodľa dosiahnutej výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správna diagnostika
- Vykonávanie pravidelných prehliadok (výmeny olejov, filtrov, údržba brzdových systémov )
- Práce na podvozku, motoroch a prevodovkách, geometria vozidiel, stabilizačných systémoch
- Montáž a servis doplnkov a príslušenstva (alarmy, ťažné zariadenia,...)
- Predpredajný a garančný servis nových vozidiel
- Zvolávacie akcie

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou.
Individuálny prístup vedenia spoločnosti ku každému zamestnancovi.
Pracovné podmienky spĺňajú vysoký štandard, práca s najmodernejším technickým vybavením.
Možnosť odborného rastu a zvyšovania kvalifikácie prostredníctvom školení v špecializovaných školiacich strediskách
Motivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky, ktorá zohľadňuje skúsenosti pracovníka a výkonnostnej zložky, ktorá progresívne rastie s množstvom odpracovaných hodín.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis na doleuvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov telefonicky, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.1.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Požadujeme aktívny prístup k práci, spoľahlivosť a zodpovednosť
- Ochota prijímania nových informácií prostredníctvom vzdelávania a školení
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a štandardov

AUTOŠTÝL a.s.
- autorizovaný predaj a servis vozidiel VOLVO, LAND ROVER, JAGUAR, RENAULT, DACIA, NISSAN

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trenčianska Turná 1030
913 21 Trenčianska Turná

Kontakt

ID: 3471202  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac