AUTOELEKTRIKÁR

AUTOŠTÝL, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 5, 851 04 Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 600 EUR/mesiacPodľa dosiahnutej výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s diagnostickým prístrojom
- Diagnostikovanie porúch vozidiel, určenie postupu a následná oprava
- Opravy elektroinštalácie a elektroniky vozidla
- Domontáž doplnkového vybavenia vozidla podľa žiadosti zákazníka (kabeláž ťažného zariadenia, parkovacie senzory, alarm, GPS..)
- Reprogramácie software a RJ vozidiel
- Osvojovanie si znalostí a dodržiavanie pracovných postupov výrobcu

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou.
Individuálny prístup vedenia spoločnosti ku každému zamestnancovi.
Možnosť odborného rastu a zvyšovania kvalifikácie prostredníctvom školení v špecializovaných školiacich strediskách
Motivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky, ktorá zohľadňuje skúsenosti pracovníka a výkonnostnej zložky, ktorá progresívne rastie s množstvom odpracovaných hodín.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis na doleuvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov telefonicky, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Požadujeme aktívny prístup k práci, spoľahlivosť a zodpovednosť
- Ochota prijímania nových informácií prostredníctvom vzdelávania a školení
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a štandardov

AUTOŠTÝL, a.s. vznikla v roku 2002 a úspešne pôsobí na trhu v oblasti predaja a poskytovania doplnkových služieb pre široké spektrum vozidiel - od dostupných ekonomických vozidiel, malých či veľkých dodávok, pickupov, elektromobilov až po luxusné a športové vozidlá. Umožňujeme klientom spravovať firemnú flotilu vozidiel a mobilitu ich zamestnancov "pod jednou strechou".
Najdôležitejšie parametre spoločnosti reprezentujú dlhodobé skúsenosti našich zamestnancov, používanie osvedčených technológií, inovácie a poskytovanie kvalitných služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3471202  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac