Можливість для людей з України

Automechanik / Mechatronik / Autoklampiar

Autoservis Danišek, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacFérový systém založený na odmene za vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• systematická údržba a opravy vozidiel a vybavenia v súlade s technologickými
procesmi
• práce s originálnymi diagnostickými prístrojmi
• vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových
vozidlách
• automechanik skupín vozidiel B a C
• systematický monitoring technického stavu vozidiel
• vykonávanie manuálnej údržby a servisu
• diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách
• zodpovednosť za vedenie záznamov o všetkých vykonaných prácach
• spolupráca s prijímacími technikmi a inými mechanikmi
• vykonávať činnosti súvisiace s pneu-servisom
• vykonávať činnosti podľa pokynov a zadaní nadriadených zamestnancov
• dodržiavanie štandardov určených výrobcom
• dodržiavanie zásad bezpečnosti práce, používanie ochranných prostriedkov
• absolvovanie a úspešné zvládnutie odborných školení a seminárov
• dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
• výhodou uchádzača je vodičský preukaz typu C+E.

• stály profesijný rast prostredníctvom pravidelných odborných školení
• poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi
• seriózny a otvorený prístup-
• perspektívna práca v modernej spoločnosti
• kompletné vstupné zaškolenie
• priateľský a profesionálny kolektív
• pracovný odev a jeho čistenie zabezpečené

Máme bohaté skúsenosti s opravou a údržbou automobilov značiek Audi, VW, Škoda, Seat, BMW a Mercedes. V prvom rade sa snažíme klásť dôraz na kvalitu ponúkaných služieb a teda rovnaký dôraz kladieme aj pri výbere kandidátov do nášho tímu. Ak ste presvedčený, že ste to práve vy, koho hľadáme, neváhajte sa nám ozvať.Ponúkame zodpovednú prácu a výsledky sú adekvátne odmenené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

autoopravár - mechanik (automechanik) , autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik, Autoklampiar, Autokarosár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

autoopravár - mechanik (automechanik)
autoopravár - elektrikár (autoelektrikár)
autoopravár - karosár (autoklampiar)
autoopravár - lakovník (lakovník)

Autoservis DANIŠEK, s.r.o. Žilina | Bosch Car Service

www.danisek.sk

Ako Bosch Servis máme bohaté skúsenosti s opravou, údržbou a taktiež riešením poistných udalostí na automobiloch všetkých značiek. Kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb a teda rovnaký dôraz kladieme aj pri výbere kandidátov do nášho tímu. Ak ste presvedčený , že ste to práve vy, koho hľadáme, ozvite sa nám. Ponúkame zodpovednú prácu a výsledky sú adekvátne odmenené.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3485046  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac