Autoelektrikár

Autoservis Danišek, s.r.o.

Miesto práce
Pusté 981, 01322 Rosina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AUTOSERVIS DANIŠEK príjme do zamestnania AUTOELEKTRIKÁRA pre diagnostiku a opravy osobných a úžitkových vozidiel. . Autoservis ti dá možnosť využívať najmodernejšie a najpresnejšie servisné zariadenia, pracovať v malom tíme, vďaka ktorému sa naučíš nové veci a uplatníš ich hneď aj v praxi. Je to len na tebe, či sa chopíš tejto šance !
Používame diagnostiky gutmann vcds autel a diagnostiku Mercedes.
Ak áno, budeš :
• DIAGNOSTIKOVAŤ poruchy motorových vozidiel
• OPRAVOVAŤ A VYMIEŇAŤ elektrický systém motorových vozidiel
• NASTAVOVAŤ mechanické, elektrické časti
• MONTOVAŤ automobilové doplnky a príslušenstvo
Myslíš, že je to niečo pre teba ? Výhodou je, ak máš aspoň 1 rok skúseností v autoservise a autá nie sú pre teba len prácou

Ak máš záujem o pracovnú pozíciu tak pošli životopis na náš email : [email protected] alebo telefonický kontakt +421949458727 , +421949585888

Čo získaš?
• priestor využiť svoje vedomosti a zručnosti, možnosť zvyšovať svoju odbornosť
• realizovať svoje nápady
• prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• špičkové technické vybavenie dielní
• korektný prístup zamestnávateľa
Školenia pre zapájanie bezpečnostných a monitorovacích systémov

V prípade záujmu kontaktujte uvedené tel. číslo , alebo mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

oprava vozidiel

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatné myslenie, ochota učiť sa

Autoservis DANIŠEK, s.r.o. Žilina | Bosch Car Service

www.danisek.sk

Ako Bosch Servis máme bohaté skúsenosti s opravou, údržbou a taktiež riešením poistných udalostí na automobiloch všetkých značiek. Kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb a teda rovnaký dôraz kladieme aj pri výbere kandidátov do nášho tímu. Ak ste presvedčený , že ste to práve vy, koho hľadáme, ozvite sa nám. Ponúkame zodpovednú prácu a výsledky sú adekvátne odmenené.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2886430  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900+