700 - 1 400 EUR

Obchodný zástupca

AutoSave, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď, po dohode
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívny kontakt a starostlivosť o zákazníkov na dennej báze
• odborné poradenstvo pri špecifikácii komplexného sortimentu náhradných dielov a
doplnkov
• vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
• analýza regiónu a tvorba ďalšej obchodnej stratégie v regióne
• reporting vykonanej práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 + odmeny za predaj

Ponúkame Vám:
• možnosť odborného rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
• dôveru, výzvy, slušnosť a korektnosť
• motivačný systém odmeňovania (čím viac predáte, tým viac zarobíte)
• možnosť byť súčasťou skvelého tímu ľudí :-)
• otvorené možnosti sebarealizácie
• služobný automobil, telefón a notebook

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní pre osobný pohovor v meste Žilina. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis a do predmetu správy uveďte "Obchodný zástupca Žilina" .
Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti AutoSave, s.r.o. so sídlom 1. Mája 5470/46 , 901 01 Malacky, pre účely výberového konania."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.9.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz sk.B (nutná prax vo vedení vozidiel)
- prax s prácou obchodného zástupcu v automotive výhodou, nadštandardne ohodnotené
- chuť učiť sa a osobne rásť
- komunikačný a organizačný talent

Spoločnosť AutoSave s.r.o. je tradičným regionálnym distribútorom autodielov. Už viac ako 27 rokov pôsobíme na Slovensku, ale i v Čechách s vyše 11 pobočkami a stále rastieme . Sme členom skupiny Group Auto International so sídlom v Paríži, zároveň sme výhradným distribútorom zn. EXIDE. Náš úspech má základy v zlúčení troch silných rodinných firiem a vo viac ako štvrťstoročnej skúsenosti na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Autosave s.r.o.
1. mája 5470/46
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Mayer
Tel.: +421910306287
E-mail: poslať životopis
ID: 3760894   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + odmeny za predaj