Predajca náhradných dielov

AUTOS SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 125,- € + percentuálny podiel na zaplatenom zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Predajca náhradných dielov.
Naša spoločnosť je súčasťou nadnárodnej spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už 10 rokov a zaoberá sa predajom, nákupom náhradných dielov pre nákladné vozidlá, návesy, prívesy, autobusy a stavebné stroje.
Náplňou práce je vytipovanie požadovaného náhradného dielu, zistenie dostupnosti na sklade pomocou skladového informačného systému a v prípade potreby objednanie od dodávateľov.
Ďalej:
- príjem a výdaj tovaru,
- starostlivosť o sklad, dodržiavanie systému a poriadku na sklade ,
- objednávanie náhradných dielov podľa požiadaviek zákazníkov,
- predaj náhradných dielov,
- evidencia náhradných dielov v systéme a priama komunikácia so zákazníkmi.
- fakturácia
- práca s pokladňou
- reporting
- vyhľadávanie nových zákazníkov

- telefón
- motorové vozidlo
- stravné lístky
- odborné školenia
- flexibilná pracovná doba po dohode

Životopis zasielať na adresu: [email protected]. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a zúčastnia sa výberového konania v Trnave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-samostatnosť
-znalosť problematiky náhradných dielov motorových vozidiel
-komunikatívnosť
-znalosť trhu
-flexibilita

Veľkoobchod, maloobchod s náhradnými dielami pre nákladné vozidla, návesy, prívesy a autobusy s celoslovenským pôsobením s účasťou zahraničného partnera - www.autos.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3560606  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 125,- € + percentuálny podiel na zaplatenom zisku