Zákaznícka podpora e-shopu v nemeckom jazyku

AUTORICAMBI s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPrémie, osobné ohodnotenie, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S ohľadom na rapídny rast nášho on-line predaju na nemeckom trhu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa pridá k nášmu rozvíjajúcemu sa tímu v Trenčíne.

Vašou náplňou práce bude:

Spracovávanie objednávok prichádzajúcich od zákazníkov prostredníctvom našich webových stránok, e-mailom aj telefonicky

Fakturovanie a príprava objednávok pre expedíciu

Nemecká komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom telefonicky a/alebo e-mailom

Podpora pri riešení otázok a reklamácií spojených s predajom a dopravou nami ponúkaných produktov

Kontrola dostupnosti produktov a príprava objednávok u našich dodávateľov

Podpora marketingu, rozširovania ponuky a celkového rozvoja nášho e-shopu

Práca u nás je dynamická, plná príležitostí na osobný aj profesijný rast v mladom tíme. Produkty dodávame doslova do celého sveta, náš e-shop má (zatiaľ) 5 jazykových mutácií.

Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti

Priateľské a ústretové pracovné prostredie

Motivujúce finančné ohodnotenie

Možnosť odborného rastu, uplatnenia a rozširovania vašich obchodných aj komunikačných zručností

Firemné športové aktivity a vždy dostatok dobrej kávy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozitívny prístup a vynikajúce komunikačné schopnosti.

Tímový hráč s ochotou a schopnosťou spolupracovať a zdieľať je pre nás veľmi kritická

Schopnosť pracovať samostatne a prevziať zodpovednosť za svoju prácu.

Záujem o dlhodobý pracovný pomer – veríme v stabilitu a rast našej spoločnosti a hľadáme ľudí, ktorí chcú rásť s nami

Pripojte sa k úspešnej slovenskej spoločnosti, ktorá sa stáva dôležitým hráčom v oblasti predaja autodielov pre dodávkové vozidlá nielen na Slovensku.
Naša jednoduchá a ústretová koncepcia ponúkania správnych náhradných dielov sa ukázala ako perspektívna, čo nás motivovalo rozšíriť našu ponuku pre zákazníkov na Českú republiku a následne na EU, ale aj za hranice Európy – aktuálne odosielame zásielky do celého sveta.
Sme hrdí na náš efektívny e-shop a vlastný prehľadný systém na ponuku náhradných dielov, ktoré neustále vylepšujeme a rozširujeme.
Takisto sa snažíme zlepšovať zákaznícku podporu a preto hľadáme nových kolegov, ktorí nám pomôžu zlepšovať naše služby.
Pre našu spoločnosť sú veľmi dôležité kvalitné medziľudské vzťahy a dobrá atmosféra na pracovisku.
Nemusíte byť expertom na autodiely, stačí, keď viete a chcete komunikovať s ľuďmi, a aj s počítačom, ostatné Vás naučíme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viliam Taufer
Tel.: +421323217205
E-mail: poslať životopis
ID: 4810197  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac