Predajca autosúčiastok

AUTORICAMBI s. r. o.

Miesto práce
Zlatovská 22, Trenčín
Termín nástupu
15.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne v Trenčíne hľadáme kolegu, ktorý bude prijímať a spracovávať objednávky od našich zákazníkov.

Pokiaľ viete a chcete do obchodnej komunikácie vložiť taktiež kúsok dobrej nálady a optimizmu a tak sa podielať na spokojnosti zákazníkov, ste u nás vítaný.

Toto bude Vašou pracovnou náplňou, pokiaľ sa k nám pridáte:

V prvých dňoch sa oboznámite s procesom objednávok, fakturácie a expedície a zaškolíme Vás do nášho informačného systému, aby ste postupne vedeli využívať všetky funkcie na efektívnu prácu.

V ďaľších týždňoch bude Vašou náplňou:
Prijímať a spracovávať objednávky od našich zákazníkov - osobne, telefonicky a mailom.
Vyhľadávať náhradné diely v elektronickom katalógu podľa VIN kodu vozidla.
Poradiť zákazníkom so správnym výberom náhradného dielu.
Fakturovať a pripravovať objednávky pre správnu expedíciu.

Neskôr budete mať možnosť:
Vytvárať nové položky v skladovom systéme a pripravovať produkty do ponuky na E-Shop.
Využívať cudzí jazyk v komunikácii so zákazníkmi z EÚ- čo však nie je podmienka.
Operatívne objednávať náhradné diely u dodávateľov.
Prevziať zodpovednosť za konkrétnych zákazníkov a pripravovať pre nich obchodné ponuky.

Práca u nás nie je jednotvárna a pokiaľ máte chuť, môžete si u nás stále rozširovať svoje znalosti.

Práca v stabilnej spoločnosti, priateľské pracovné prostredie.
Veľmi dobré finančné ohodnotenie
Všetky práva plynúce z plného pracovného pomeru.
Odborný rast a možnosť rozšíriť svoje obchodné zručnosti.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické automobilové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozitívny prístup a komunikačná zdatnosť – potrebujeme aby ste vedeli veľmi dobre komunikovať s kolegami, zákazníkmi a taktiež pracovať s počítačovými a webovými aplikáciami.

Tímový duch – hľadáme kolegu do tímu, ochota a schopnosť pracovať v kolektíve je pre nás mimoriadne dôležitá.

Prozákaznícky orientovaný prístup – budete osobou prvého kontaktu so zákazníkom a preto hľadáme toho, kto je ochotný a priateľský.

Samostatnosť a zodpovednosť za zverenú prácu – zaučíme Vás, ale dlho to trvať nemôže...

Záujem o dlhodobý pracovný pomer – pokiaľ hľadáte len nejakú prácu, tak by to bola len škoda času pre obidve strany. Ale pokiaľ Vás takáto práca zaujíma a chcete ju robiť dlhodobo, tak Vás radi privítame v našom tíme.

Sme slovenská firma a špecializujeme sa na náhradné diely vozidiel IVECO a FIAT.
Založeniu AutoRicambi v roku 2010 predchádzali naše dlhoročné skúsenosti v tomto odbore.
Ako prví na Slovensku sme vytvorili vlastný prehľadný katalóg náhradných dielov na vozidlá IVECO a odvtedy ho zlepšujeme a rozvíjame.
Tento koncept jednoduchého objednania správneho náhradného dielu sa osvedčil a preto sme rozšírili ponuku aj pre zákazníkov Českej republiky a neskôr taktiež všetkých krajín Európskej únie.
Denne prijímame desiatky objednávok zo všetkých mutácii nášho E-shopu a mesačne expedujeme stovky balíkov z nášho skladu v Trenčíne.

Keďže tento sortiment nie je typický pre E-shop, tak okrem prehľadného katalógu poskytujeme zákazníkom podporu cez telefón, mail, alebo ďalšie komunikačné nástroje.

Túto podporu chceme neustále zlepšovať a preto hľadáme ďalších kolegov do týmu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Autoricambi s.r.o.
Zlatovská 22
911 05 Trenčín
ID: 3207708   Dátum zverejnenia: 6.10.2017