Logo AUTOPROFIT, s.r.o.

Obchodník - predajca vozidiel

AUTOPROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac/horná hranica odmeny nie je obmedzená a závisí od dosiahnutého cieľa predaja/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste aktívny obchodník?

Máte radi výzvy a dosahujete stanovené ciele?

Sú autá vašou vášňou či hobby?

Ak áno,  ponúkame Vám atraktívnu prácu obchodníka s praxou, a možnosť byť súčasťou tímu úspešnej spoločnosti AUTOPROFIT, s.r.o. v Čadci.

Vašou hlavnou zodpovednosťou bude zabezpečovať predaj nových vozidiel a súvisiacich služieb s predajom na základe mesačného a ročného plánu.

Ak ste už predávali vozidlá, alebo aj iný tovar viete, že najdôležitejšie je predať, predať, predať a viesť súvisiacu administratívu.

Práca v stabilnej, modernej spoločnosti.

Spravodlivé odmeňovanie na základe dosiahnutého cieľa.

Možnosť kariérneho rastu.

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov zašlite na email: [email protected] najneskôr do 27.05.2024.

Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.05.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predajca

Počet rokov praxe

3

Schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov, vysoké pracovné nasadenie, ochota neustále sa vzdelávať, zodpovednosť, lojálnosť, flexibilita, rýchlosť a praktickosť pri vybavovaní dokumentov.

Výkon tejto pozície je náročný. Predajca vozidiel musí mať okrem záujmu o odborné znalosti v danom odvetví aj dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Musí si vedieť ľahko získať dôveru zákazníka, pretože rozumie jeho potrebám a požiadavkám. Je skutočným partnerom pre zákazníka, schopný poskytnúť mu „riešenia“ šité na mieru a byť pre neho mnohokrát aj dlhodobým stabilným obchodným partnerom s priateľským prístupom.

Z tohto dôvodu prijmeme obchodníka, ktorý je schopný a ochotný vytvárať tímovú spoluprácu a zároveň je súťaživý typ, rád vyhráva a nevadí mu prípadná práca nadčas.

Ak dokážete samostatne a aktívne pracovať v súlade s plánom a smernicami organizácie a viete akceptovať a podporovať nadriadeného, dávate nápady na zvyšovanie predaja, ste u nás vítaný.

AUTOPROFIT ČADCA sa aktuálne môže pochváliť moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má ochotu neustále sa vzdelávať a schopnosť prekonať aj prekážky a prípadné odmietnutia, ktoré práca predajcu prináša.

Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, PRIHLÁSTE SA!

Výsledky sú dôležité, nakoľko Vám zabezpečia veľmi dobré finančné ohodnotenie a istú budúcnosť.

Spoločnosť AUTOPROFIT, s. r. o., pôsobí na trhu v oblasti predaja nových vozidiel a servisných služieb od roku 2000. Od roku 2005 je oficiálnym obchodným dodávateľom značky PEUGEOT a od r. 2007 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky ŠKODA. V júni 2014 bolo portfólium služieb rozšírené o samostatný autobazár na predaj certifikovaných jazdených vozidiel a služieb autopožičovne.
Od roku 2020 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky Hyundai.

Kvalitu predajných a servisných služieb ocenili aj naši zákazníci, a preto sme od importéra Škoda Auto Slovensko získali ocenenie v súťaži „Dealer roka 2013, II. miesto“ a „Dealer roka 2014, III. miesto“, a taktiež prestížne ocenenie najlepší „Servisný team roka“ na Slovensku za roky 2013, 2014 a 2015. Zároveň sme za rok 2015 získali aj najprestížnejšie ocenenie „Best dealer 2015“. Za rok 2016 sme obsadili II. priečku za Obchod s originálnymi dielcami. V roku 2017 sme v súťaži "Dealer roka" získali 1. miesto, 1. miesto sme taktiež získali za Obchod s originálnymi dielcami a 2. miesto za Servisný tím.
Spoločnosťou Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., bola spoločnosť AUTOPROFIT ohodnotená ako „Najlepší obchodný partner 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017“ za spoluprácu pri poisťovaní motorových vozidiel. Na základe hodnotenia servisných služieb našich zákazníkov a výsledkov spolupráce s Allianz – Slovenskou poisťovňou, a.s., sme získali „Certifikát kvality služieb TOP SERVIS 2014“.
Za výsledky a kvalitu predajných a popredajných služieb a spokojnosť zákazníkov sme taktiež získali ocenenie STAR DEALER 2021 od značky Hyundai.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4817448  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac