Vedúci servisu a náhradných dielov v prevádzke Peugeot

AUTOPROFIT, s.r.o.

Miesto práce
A.Hlinku 483, Čadca
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700€ brutto základ + odmena za výkon až do 900€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu vedúceho servisu a náhradných dielov v prevádzke PEUGEOT prijmeme zodpovedného, spoľahlivého, samostatného, manuálne zručného pracovníka s minimálne 3 ročnou praxou v oblasti servisovania, opráv a údržby vozidiel a vedenia tímu, ktorého záľubou sú motorové vozidlá. Hlavnou zodpovednosťou je zabezpečenie produkcie a zodpovednosť za tím a správny chod dielne. Jeho náplňou práce bude najmä príjem objednávok klientov na servis, príjem vozidiel na servis, výdaj vozidiel zo servisu, uzatváranie zákaziek s klientmi a informovanie ich o vykonaných a potrebných prácach na vozidle, príprava pokladov na fakturáciu, vedúci servisu ďalej zodpovedá za kvalitné prevedenie servisných prác a za spokojnosť klientov s poskytnutými službami, zúčastňuje sa potrebných školení, spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti a plní ďalšie úlohy stanovené vedením spoločnosti.

Náplň práce:
- vedenie tímu a rozdeľovanie pracovných úloh mechanikom, klampiarom, lakovačom,
- príjem a výdaj vozidiel do a zo servisu,
- komunikácia s klientmi a ich objednávanie,
- zadeľovanie práce a sledovanie jej plnenia s prihliadaním na efektivitu a čas,
- koordinácia práce medzi jednotlivé posty a zabezpečenie produkcie,
- zabezpečenie efektívneho fungovania servisu podľa nastaveného systému, pravidiel a štandardov spoločnosti,
- operatívna organizácia a kontrola práce mechanikov,
- výstupná kontrola vykonanej práce,
- administratíva servisných úkonov,
- kontrola a dohľad nad včasným a správnym objednávaním náhradných dielov,
- vedenie štatistík výkonov mechanikov a obratu náhradných dielov,
- dohľad nad plynulým chodom servisnej časti,
- práca s pokladňou, fakturácia a príjem peňažnej hotovosti.

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.
Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis a profilovú fotografiu zašlite na email: kariera@autoprofitcadca.sk najneskôr do 14.03.2018.
Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 19.03.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť vedenia tímu, ochota neustále sa vzdelávať, technická gramotnosť, znalosti v oblasti náhradných dielov motorových vozidiel, lojálnosť, flexibilita, komunikačné zručnosti. Túto pozíciu ponúkame človeku, ktorý je produktívny a dosiahol v minulosti veľmi dobré a preukázateľné výsledky.
AUTOPROFIT Čadca sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť s orientáciou na produkciu a vedenie tímu s ochotou neustále sa vzdelávať. Požadovaná je prax v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel a vedenia tímu minimálne 3 roky, preto práca nie je vhodná pre absolventa.

Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, alebo máte skúsenosti v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel, vedenia tímu a komunikácie so zákazníkmi, PRIHLÁSTE SA!

Spoločnosť AUTOPROFIT, s. r. o., pôsobí na trhu v oblasti predaja nových vozidiel a servisných služieb od roku 2000. Od roku 2005 je oficiálnym obchodným dodávateľom značky PEUGEOT a od r. 2007 ponúka služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky ŠKODA. V júni 2014 bolo portfólium služieb rozšírené o samostatný autobazár na predaj certifikovaných jazdených vozidiel a služieb autopožičovne.

Kvalitu predajných a servisných služieb ocenili aj naši zákazníci, a preto sme od importéra Škoda Auto Slovensko získali ocenenie v súťaži „Dealer roka 2013, II. miesto“ a „Dealer roka 2014, III. miesto“, a taktiež prestížne ocenenie najlepší „Servisný team roka“ na Slovensku za roky 2013, 2014 a 2015. Zároveň sme za rok 2015 získali aj najprestížnejšie ocenenie „Best dealer 2015“. Za rok 2016 sme obsadili II. priečku za Obchod s originálnymi dielcami.
Spoločnosťou Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., bola spoločnosť AUTOPROFIT ohodnotená ako „Najlepší obchodný partner 2013, 2014, 2015 ako aj 2016“ za spoluprácu pri poisťovaní motorových vozidiel. Na základe hodnotenia servisných služieb našich zákazníkov a výsledkov spolupráce s Allianz – Slovenskou poisťovňou, a.s., sme získali „Certifikát kvality služieb TOP SERVIS 2014“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOPROFIT, s.r.o., Čadca
A.Hlinku 483
022 01 Čadca

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Kocúrková
Tel.: 0917 533 500
E-mail: poslať životopis
ID: 3310473   Dátum zverejnenia: 14.2.2018