Asistentka recepčná

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou,
1 300 - 1 500 EUR/mesiacMzda zohľadňuje skúsenosti a znalosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohadovanie pracovných stretnutí, ich koordinácia a starostlivosť o zasadacie miestnosti
- komunikácia so subdodávateľmi
- koordinácia vzdelávania zamestnancov
- kontrola dochádzky
- komunikácia so zamestnancami
- evidencia zmlúv a firemnej dokumentácie
- realizácia objednávok kancelárskeho a hygienického materiálu
- spravovanie elektronickej schránky spoločnosti
- elektronické prihlasovanie motorových vozidiel
- spravovanie elektronických osobných spisov zamestnancov (ich aktualizácia a úprava)

- možnosť služobného auta aj na súkromný účel (po skúšobnej dobe)
- práca v úspešnej rastúcej slovenskej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- prístup k informáciám o technických novinkách
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- zabezpečenie stravy na pracovisku alebo finančný príspevok alebo gastro kartu
- občerstvenie na pracovisku
- možnosť 13. platu

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatným Ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratívy

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť
- zodpovednosť
- systematickosť
- schopnosť komunikovať

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4452580  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac