Automechanik zn. Ford, Hyundai

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 32, 851 04 Petržalka
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 100 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zaručená mzda 1 100,-€ (brutto) + výkonnostné odmeny. Výkonnostná zložka je plne v rukách zamestnanca, nemáme stanovený mzdový strop.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné:
- servisné prehliadky
- pneuservis
V prípade skúsenejšieho uchádzača aj:
- nastavovanie, oprava a výmena komponentov vozidiel (mimo karosárskych)
- demontáž/montáž motorov, prevodoviek
- diagnostika porúch
- vykonávanie záručných a pozáručných opráv

- práca v klimatizovanej dielni
- práca v úspešnej rastúcej slovenskej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- prístup k informáciám o technických novinkách
- pravidelné odborné vzdelávanie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- práca v modernom, klimatizovanom, predajno-servisnom centre
- zabezpečenie stravy na pracovisku alebo cez stravné lístky
- občerstvenie na pracovisku
- práca na zmeny
- možnosť 13-teho platu

Máte technické zručnosti a baví vás práca s autami? Ste začínajúci mechanik, či skúsený odborník v danej oblasti a chceli by ste si aj pekne zarobiť? U nás nie je strop a mesačná mzda závisí od Vašej šikovnosti. Ak sa chcete vo svojom živote posunúť ďalej, alebo máte ambície v budúcnosti rásť, tak hľadáme práve Vás. Skvelého kolegu do skvelého tímu o ktorý sa môžete vždy oprieť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik

Počet rokov praxe

2

- technické znalosti a zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie
- orientácia na riešenie potrieb zákazníka
- tímový hráč

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4076446  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac