Autoklampiar zn. Hyundai / Ford

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 32, 851 04 Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 2 000 EUR/mesiacZákladná zaručená mzda 1 100,-€ (brutto) + výkonnostné odmeny. Výkonnostná zložka je plne v rukách zamestnanca, nemáme stanovený mzdový strop.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Opravy poškodených karosérii
- Výmena čelných, aj ostatných skiel vozidla
- V primeranom rozsahu výmena mechanických častí vozidla súvisiacich s opravou karosérie
- Príprava vozidla pred lakovaním
- Kontrola vozidla po lakovaní, upozornenie na zistené nedostatky
- Poradenstvo pri obhliadkach a doobhliadkach vozidiel v súvislosti s poistnými udalosťami

- práca v klimatizovanej dielni
- možnosť pracovať v autorizovanom servise
- možnosť zúčastňovať sa školení importéra
- odmena podľa kvality práce a výkonu
- práca v úspešnej slovenskej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- výkonnostná zložka mzdy vyhodnocovaná každý mesiac
- rôzne zamestnanecké benefity

Chcete mať možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojej mzdy? Máte radi dobrý pocit z dobre vykonanej práce? Hľadáme nového člena do tímu našich klampiarov.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Vodičský preukaz

B

- schopný vykonávať činnosti uvedené v náplni práce
- chuť pracovať
- zodpovedný prístup
- prax je výhodou

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3607523  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac