Predaj jazdených vozidiel

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
900 - 2 100 EUR/mesiack základnej mzde sa pripočítavajú odmeny za predané vozidlá

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v regióne BA
• aktívny výkup
• aktívny predaj
• udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníka
• vypracovávanie ponúk (technických aj cenových)
• komunikácia s leasingovými spoločnosťami
• schvaľovanie leasingov a úverov
• administratívna činnosť spojená s výkupom a predajom automobilov
• zodpovednosť za plnenie plánu predaja
• dodržiavanie interných predpisov spoločnosti
• uzatváranie PZP a Kasko (poistenie)

• motivujúce platové ohodnotenie
• možnosť odborného vzdelávania
• možnosť sebarealizácie
• práca v rastúcej spoločnosti
• služobný automobil

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš motivačný list a životopis v slovenskom jazyku.
Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požiadavky pracovnej pozície.
Ďakujeme. Tešíme sa na stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou; nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj, bankovníctvo, finančníctvo

Počet rokov praxe

1

• všeobecná znalosť v oblasti jazdených vozidiel
• ochota pracovať, osobné nasadenie a nadšenie pre danú prácu
• empatia, schopnosť naladiť sa na potreby a špecifiká zákazníka
• výborné komunikačné zručnosti
• príjemné vystupovanie
• asertívne správanie
• cieľavedomosť
• odolnosť voči stresu
• schopnosť sebamotivácie
• flexibilita
• lojalita
• certifikát NBS oblasť poistenia - výhoda
• certifikát NBS oblasť úvery - výhoda
• prax: predajná činnosť; pričom skúsenosť v rámci automobilového priemyslu je výhodou

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3204494  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac