Obchodný zástupca/Rozvozca tovaru/Predajca automobilových dielov

AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.06.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj sortimentu náhradných dielov a príslušenstva pre automobily a motocykle,
- odborné poradenstvo a obsluha zákazníkov
- starostlivosť a rozvoj existujúcich zákazníkov
- vyhľadávanie a akvizícia potencionálnych zákazníkov v danom segmente
- technická a cenová tvorba ponúk
- prezentácia informácii o spoločnosti a produktoch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základ 600 € + zaujímavé bonusy v závislosti na výsledkoch

- služobný telefón
- služobné vozidlo
- notebook /tablet/
- zaškolenie
- možnosť odborného a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- obchodný talent
- technické cítenie
- perfektné komunikačné a prezentačné schopnosti
- ovládanie MS Office

Ponúkame istoty stabilnej spoločnosti s európskym zázemím v oblasti autodielov a servisnej techniky úzko spolupracujúcej s najväčšími dodávateľmi pre automobilový priemysel ako sú spoločnosti MONROE, MA*FRA, Bosch, , SKF, Castrol, SHELL, MOBIL, Mann, TRW, LUCAS atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kynceľová 4316/10
974 01 Banska Bystrica
ID: 3346211   Dátum zverejnenia: 24.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 600 € + zaujímavé bonusy v závislosti na výsledkoch