Predajca nových vozidiel

AUTONOVA, s.r.o.

Miesto práce
AUTONOVA, s.r.o., Priemyselný Areál Východ, Poprad-Sklady
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
930 EUR/mesiac+ odmena od počtu predaných nových vozidiel a plnenia mesačného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- predaj vozidiel na salóne
- prezentovanie spoločnosti, značiek a produktov
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníka
- vypracovanie ponúk - technických aj cenových
- prezentácia vozidiel, predvádzacie jazdy
- zisťovanie spokojnosti zákazníkov
- administratívna činnosť spojená s objednávaním a predajom automobilov
- ponuka a predaj produktov leasingu a poistenia
- zodpovednosť za plnenie plánu predaja
- návrh marketingových aktivít, ich realizácia
- starostlivosť o skladové a predvádzacie vozidlá
- administratíva obchodov, skladu a ekonomiky
- dodržiavanie interných predpisov spoločnosti a noriem importéra

- práca v ekonomicky silnej a stabilnej spoločnosti
- technické, odborné a personálne zázemie najväčšieho predajcu a servisu vozidiel v regióne
- profesionálny rast, školenia, vedenie, koučing
- motivačná mzda závislá na výkonoch
- sociálna podpora zamestnancov

Hľadáme dvoch aktívnych a iniciatívnych predajcov s príjemným vystupovaním, obchodným myslením a so základnými praktickými zručnosťami, ktorí majú ambíciu realizovať sa v lukratívnom obchode s autami. Hľadáme obchodníka, ktorému pomôžeme k rýchlej adaptácii v automobilovej branži. Veríme, že úspech firmy je daný úspechom jej zamestnancov.
Svojmu kolegovi poskytneme literatúru, elektronické materiály a informačné technológie pre vzdelávanie. Vyšleme ho na technické i obchodné školenia a pomôžeme mu k rýchlej adaptácii v našej firme.
Ak sa chcete podieľať na našom úspechu, na uvedenú mailovú adresu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a súhlas so spracovaním osobných údajov .
Výberové konanie pozostáva z výberu zo životopisov a štruktúrovaného pohovoru.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí na základe životopisu, spĺňajú požadované kritériá. Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.10.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- orientácia v automobiloch – značkách a modeloch
- technická znalosť vozidiel – základné princípy fungovania techniky a elektroniky vozidla
- ochota pracovať, osobné nasadenie a nadšenie pre danú prácu
- empatia, schopnosť naladiť sa na potreby a špecifiká zákazníka
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- komunikatívnosť a obchodné zručnosti
- základy marketingu

Spoločnosť AUTONOVA, s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisom vozidiel značky Škoda, Seat, Hyundai a Ford. Je najväčším poskytovateľom komplexných automobilových služieb v širokom regióne so širokým spektrom štandardných ale aj doplnkových služieb motoristom.
Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.
AUTONOVA, s.r.o. je autorizovaný partner na likvidáciu škôd a opravy vozidiel po nehodách s dodržaním aktuálnych postupov opráv podľa pokynov výrobcu pre poisťovne Allianz, Generali, Kooperativa, Axa, Uniqa, Komunálna a ČSOB poisťovňa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselný areál Východ 3406
058 01 Poprad

Kontakt

ID: 2385607  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac