Cleaner - ručné umývanie automobilov NC nivy

Automyčka Express s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CLEANER - ručné umývanie automobilov

Do našeho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu cleaner :-)

Čo u nás budete robiť?

• Hlavnou náplňou práce je ručné umývanie áut

• S citom pre detail sa budete venovať exteriéru aj interiéru vozidla

Čo od vás požadujeme?

• Vek nad 18 rokov , čistý register trestov

• vodičský preukaz

Čo vám za to ponúkame?

• Nadštandardné finančné ohodnotenie

• Profesionálne a odborné zaškolenie

• Individuálne plánovanie pracovnej doby

• Mladý a príjemný tým ľudí, do ktorého môžete nastúpiť ihneď

Ak vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď na inzerát odpoviete. Tešíme sa na vás!