Cleaner - ručné umývanie automobilov eurovea

Automyčka Express s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CLEANER - ručné umývanie automobilov

Do našeho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu cleaner :-)

Čo u nás budete robiť?

• Hlavnou náplňou práce je ručné umývanie áut

• S citom pre detail sa budete venovať exteriéru aj interiéru vozidla

Čo od vás požadujeme?

• Vek nad 18 rokov , čistý register trestov

• vodičský preukaz

Čo vám za to ponúkame?

• Nadštandardné finančné ohodnotenie

• Profesionálne a odborné zaškolenie

• Kratky/dlhy tyzden

• Mladý a príjemný tým ľudí, do ktorého môžete nastúpiť ihneď

Ak vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď na inzerát odpoviete nebo zavolate 0915 595 080. Tešíme sa na vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Doprava a logistika
ID: 4491478  Dátum zverejnenia: 29.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/měsíc