Cleaner - ručné umývanie automobilov

Automyčka Express s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/měsíc

CLEANER - ručné umývanie automobilov

Do našeho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu cleaner :-)

Čo u nás budete robiť?

• Hlavnou náplňou práce je ručné umývanie áut

• S citom pre detail sa budete venovať exteriéru aj interiéru vozidla

Čo od vás požadujeme?

• Skúsenosti s umývaním vozidiel, prokazatelna prax v odbore minimálne 1 rok

• Vek nad 18 rokov , čistý register trestov

• vodičský preukaz

Čo vám za to ponúkame?

• Nadštandardné finančné ohodnotenie

• Profesionálne a odborné zaškolenie

• Individuálne plánovanie pracovnej doby

• Mladý a príjemný tým ľudí, do ktorého môžete nastúpiť ihneď

Ak vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď na inzerát odpoviete. Tešíme sa na vás!

Kontakt

Adresa společnosti

Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Baťová
Tel.: 702300900
E-mail: poslat životopis

ID: 3968002  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc