Získajte vlastné autoumyvárne v nákupnom centre!

Automyčka Express s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získajte vlastné autoumyvárne v nákupnom centre - Automyčka Express s.r.o.

- Chcete podnikať v atraktívnom prostredí luxusných automobilov?
- Chcete poznávať zaujímavé a úspešných ľudí?
- Chcete mať vlastné podnikanie pod značkou najväčšej siete na Slovensku?
Získajte vlastné autoumyvárne Express v nákupnom centre v Bratislave.
Ponúkame možnosť prenájmu a franšízy kompletného autokosmetického centra.

Viac informácií a kontakt nájdete tu: https://www.automycka.cz/franchising/

Tešíme sa na Vaše odpovede.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3930414  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.