Lukratívna ponuka: Upratovanie lietadiel - Letisko Bratislava

Automyčka Express s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/měsíc1000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu upravovač/ka. Všetko potrebné Vás naučíme. Pokiaľ chcete mať lietadlá na dosah, pridajte sa k nám :-)

Požadujeme:

- Zmysel pre poriadok a záľuba v oblasti lietadiel,

- Dobrý fyzický stav a kondíciu

- Čistý register trestov

- Vek nad 18 rokov

Ponúkame:

- Nadštandardný zárobok – až do výšky 1500€/mesiac

- Atraktívne prostredie – Letisko Bratislava,

- Mladý a príjemný kolektív ľudí, do ktorého môžete nastúpiť ihneď

- Profesionálne a odborné zaškolenie,

- Individuálne plánovanie pracovnej doby,

- Zázemie v areáli letiska + občerstvenie na pracovisku

- Spolupráca na DPP (brigáda)

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, ozvite sa nám. Tešíme sa na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Doprava a logistika
ID: 3751993  Dátum zverejnenia: 1.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/měsíc1000 EUR/měsíc