Personalista a mzdár

Automotivegroup SK s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádza nábor pracovníkov, zúčastňuje sa výberových konaní
- spracováva všetky náležitosti súvisiace s nástupom zamestnanca do pracovného pomeru
vyhotovuje pracovné zmluvy, platové dekréty, dodatky zmlúv, dohody
- zabezpečuje prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do príslušných zdravotných poisťovní a do sociálnej poisťovne pri nástupe do pracovného pomeru a pri skončení pracovného pomeru
- prevádza úkony súvisiace so skončením pracovného pomeru (zápočtový list, výpovede)
– vedie údaje k osobnej evidencii zamestnanca
– komplexne spracováva mzdy zamestnancov v zmysle platných zákonov a interných predpisov
- komunikuje so zdravotnými poisťovňami, zasiela mesačné výkazy, prehľady do zdravotných poisťovní, hlási zmeny
- komunikuje so Sociálnou poisťovňou, zasiela mesačné výkazy, prehľady, hlási zmeny, evidenčné listy
– spracováva ročné zúčtovanie daní, zasielala mesačný prehľad o odvedenej dani, ročné hlásenie
- spracováva štatistické hlásenia v oblasti pracovných síl, fluktuácie a absencie a podáva návrhy na riešenie
- ďalšie činnosti súvisiace s prácou personalistu a mzdára
- vedie, preberá, eviduje a ukladá písomnú/elektronickú korešpondenciu, organizuje obeh písomností medzi odd. spoločnosti
- obstaráva, triedi podklady a informácie pre majiteľa spoločnosti a riaditeľa spoločnosti
- vyhotovuje zápisy z porád spoločnosti, vypisuje a eviduje pracovné úlohy, príkazy z nich sleduje a ich plnenie
- organizovanie a riadenie prác sekretariátu spoločnosti
- zabezpečuje registratúrnu činnosť a skartáciu písomností
- obstaráva kancelárske potreby, tlačivá, sleduje ich spotrebu
- ďalšie činnosti súvisiace s prácou asistentky
- spracováva všetky dokumenty súvisiace s požiadavkami normy IATF 16949
- sleduje legislatívne zmeny zákonov a tieto zaznamenáva do prehľadu legislatívnych zákonov

- stravné lístky v hodnote 4,2 €
- odmeny pri životných jubileách
- poukážky na kultúrne a športové podujatie
- pohyblivá pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

termín nástupu môžeme prípadne dohodnúť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- komunikatívny
- precízny

Priemyselne strihanie a šitie textilnych sucasti pre automobilovy priemysel

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3759210  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac