Можливість для людей з України

Do teamu našich servisných technikov hľadáme kolegu s elektrotechnickou vyhláškou, skúseného elektroúdržbára

Automotive Solution s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
Od 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Údržba strojov a zariadení
✅ Diagnostikovanie nefungujúcich zariadení, zabezpečenie opravy a vylepšenia zariadení a strojov
✅ Preventívna údržba zariadení
✅ Činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie
✅ Podieľanie sa na vypracovávaní preventívnych plánov
✅ Vykonávanie a analyzovanie rôznych skúšok a meraní na zariadeniach
✅ Čítanie elektrických schém cez krížové referencie (v prípade potreby vieme ukážku schémy poskytnúť)
✅ Diagnostika elektrickej poruchy cez meranie (striedavé aj jednosmerné okruhy)

Práca 3x8 (pravidelný režim na 8-hodinových zmenách)
Víkendová zmena(sobota,nedeľa)

MZDA : 11,5 € / hod. - 12,0€ / hod

✅ Stabliná pozícia
✅ Možnosť ubytovania v prípade záujmu
✅ Možnosť týždenných záloh
✅ Kariérny rast
✅ Zabezpečenie ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TOP hráč v automotive segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, elektrotechnika alebo automatizácia

Počet rokov praxe

2

✅ SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
✅ Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
✅ Skúsenosť so SIEMENSOM, ABB, FANUC, SCHNEIDER, FESTO je vítaná
✅ Prax v oblasti opráv strojov a liniek
✅ Užívateľská úroveň MS Office
✅ Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
✅Znalosť jednotlivých komponentov spínacej a istiacej techniky značiek SIEMENS a Telemecanique
✅Znalosti v oblasti snímačov – indukčné, optické,
✅Znalosti v oblasti pohonov a elektromotorov, asynchrónne, servomotory
✅Znalosti v oblasti frekvenčných meničov a motorových štartérov
✅Znalosti komponentov bezpečnosti zariadení – svetelné bariéry, scanery, bezpečnostné dvere
✅Základné znalosti automatizácie SIEMENS a SCHNEIDER (hardware) a ich sietí

Sme dynamicky rozvíjajúca sa personálna agentúra, špecializovaná na outsourcing pracovnej sily a služieb najmä pre automobilový, strojárenský, elektrotechnický, logistický a potravinársky sektor.
ID: 4594361  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.