Можливість для людей з України

Technik podpory koncových informatických zariadení

Automotive Solution s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
1 600 EUR/mesiac✅ Základný plat + príplatky + odmeny a prémie, spolu 2000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik podpory:
✅ Spravuje park pridelených zariadení
✅ Prijíma, zaznamenáva a rieši pridelené incidenty
✅ Poskytuje pracovné informatické zariadenia, garantuje ich správne fungovanie a asistuje pri jeho využívaní.
✅ Spolupracuje s ostatnými oddeleniami SITA a SPSI
✅ Znalosť užívateľského rozhrania Windows, Linux

Bližšie info k niektorým činnostiam technika podpory:
✅ Prijíma zariadenia na sklad, opravuje alebo sprostredkuje opravu nefunkčných zariadení u dodávateľa, vyraďuje zastarané alebo neopraviteľné zariadenia
✅ Vykonáva pravidelné inventúry prideleného parku
✅ Inštaluje a konfiguruje informatické zariadenia, poskytuje ich užívateľom v súlade s ich potrebami
✅ Zodpovedá za riadenie skladu informatického materiálu, náhradných dielov a správu dielne
✅ V rámci telefonickej podpory prijíma volania od užívateľov a zaznamenáva ich do systému pre evidenciu volaní a incidentov
✅ Sprevádza technikov dodávateľských spoločností
✅ Opravuje nefunkčné sieťové pripojenia
✅ Aktualizuje kabelážne plány v oblasti svojej pôsobnosti

✅ Minimálny základný plat 1.600 eur + príplatky za nočné, prípadné nadčasy
✅Základný plat v závislosti od seniority uchádzača
✅ Mesačná odmena v priemere 160 eur v závislosti od KPI
✅ Práca možná aj na živnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TOP spoločnosť v segmente výroby automobilových vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor technické a informatické služby – v elektrotechnike

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✅ IT hardware, počítačové siete,
✅ Znalosť sieťovej infraštruktúry, zručnosti v hardvérovej oblasti
✅ Práca vo výškach, elektrická vyhláška (pomôžeme získať)
✅ Spolahlivosť a flexibilita

Sme dynamicky rozvíjajúca sa personálna agentúra, špecializovaná na outsourcing pracovnej sily a služieb najmä pre automobilový, strojárenský, elektrotechnický, logistický a potravinársky sektor.
ID: 4570648  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac