Reagujte bez životopisu

Quality Engineer - Resident v Německu

Automotive Resident Service s. r. o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 110 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše zákazníky v automobilovém průmyslu v Německu hledáme vhodné kandidáty na pozici kvality inženýr – rezident.

Kvality inženýr rezident zastupuje zákazníka v otázkách kvality dodávaných dílů v závodě jeho odběratele (OEM).

Zajistí prvotní analýzu reklamovaného dílu, komunikuje mezi závody a udržuje zákaznické vztahy. Organizuje veškeré aktivity v závodě odběratele zákazníka ve smyslu redukce nákladů za zákaznické reklamace a udržuje stav PPM na co nejnižší úrovni.

Co Vás čeká?

  • Vyslání do závodu zákazníka v Německu (možnost více lokalit).
  • Stanete se kontaktní osobou pro případ zákaznické reklamace.
  • Budete provádět prvotní analýzu neshodného dílu.
  • Zajistíte kontrolu dílů ať už vlastní silou nebo za pomoci třetí strany.
  • Provedete opravy dílů dle zadání.
  • Operativně vyřešíte vzniklé obtíže.
  • Reporting.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na oddělení kvality v Automotive.
  • Znalost německého jazyka na úrovni nejméně B1, angličtina výhodou.
  • Znalost nástrojů kvality – 8D, FMEA, PPAP, ISHIKAWA, 5Why.
  • Manuální zručnost / Flexibilita / Komunikační schopnosti.

Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení na úrovni Německa.
  • Zajištěné ubytování formou bytu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete předpoklady, zašlete nám Váš životopis a my se Vám brzy ozveme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Edita Hartmanová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4813980  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 110 000 Kč/měsíc