Účtovník

Automobilové opravovne MV SR, a.s.

Miesto práce
Sklabinská 20, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď.
1 050 EUR/mesiacMzda sa skladá z dvoch častí :základnej vo výške 1050,- Eur a variabilnej vo výške 550,-Eur po skončení skúšobnej doby možné prehodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne účtovanie:

    - došlých faktúr,
    - interných dokladov,
    - majetku,

- sledovanie aktuálnych stavov saldokonta,

- archivácia dokladov.

- príspevok na III. pilier DDS,
- 5 dní dovolenky navyše po odpracovaní 12 mesiacov v spoločnosti,
- finančný príspevok na stravu,
- 13. a 14. plat,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce,
- certifikovaný servis - VW, SEAT, ŠKODA, Hyundai, TATRA, Rosenbauer.

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej dovolenky.
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na adresu: gabriela.filova@aomvsr.sk do predmetu uveďte: Účtovník. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti účtovníctva,
- znalosť a skúsenosti so slovenskými účtovnými štandardmi,
- dobrá znalosť MS Office,
- tímová spolupráca,
- zodpovednosť a precíznosť pri spracovávaní údajov,
- práca v programe KROS výhodou,
- dôslednosť, precíznosť, odolnosť voči stresu

Štátna akciová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti opráv osobných a nákladných motorových vozidiel a poskytovaním IT služieb v rezorte MV SR. Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti servisu vozidiel Ministerstva vnútra SR a sme autorizovaným servisom pre značky ŠKODA, VW, SEAT, HYUNDAI, TATRA, ROSENBAUER a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4836535  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac