Operátor IT

Automobilové opravovne MV SR, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-monitoring IKT a NON IKT technológií
-manažment prístupových práv a hesiel koncových užívateľov IS v správe OSK SITB MVSR
-fyzická ochrana objektu
-sprevádzanie pracovníkov dodávateľských firiem pri výkone servisných činností v priestoroch Dátových centier
-ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.

práca v stabilnej spoločnosti
pravidelné vzdelávanie a možnosť zvyšovania kvalifikácie
motivujúce ohodnotenie podľa výkonu
finančný príspevok na stravu
práca na zmeny
13. plat
14. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Štátna akciová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti opráv osobných a nákladných motorových vozidiel a poskytovaním IT služieb v rezorte MV SR. Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti servisu vozidiel Ministerstva vnútra SR a sme autorizovaným servisom pre značky ŠKODA, VW, SEAT, HYUNDAI, TATRA, ROSENBAUER a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4542801  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac