Programátor, od 2200,-Eur, Celé Slovensko

Automobilové opravovne MV SR, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 4 300 EUR/mesiacOd 2200,- EUR/mesiac+ hodnotiaca odmena do výšky 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca prevažne vykonávaná formou Home office.
Čo bude tvojou pracovnou náplňou?
Dobrá znalosť Javascript (Typescript) a SQL.
Schopnosť písať dobre štrukturovaný kód.
Znalosť ľubovoľného Javascript front-end frameworku (React výhodou).
Frontend, backend alebo aj frontend aj backend
Vývoj informačných systémov pre štátnu správu
Implementácia, vývoj nových funkcií
Písanie prehľadného kódu, unit-testy

Nástroje a technológie, ktoré používame:

Tasky riešime cez ticketovací SW
Verzie spravujeme cez Git, máme vlastný Git server, plánujeme CI/CD
Typescript, React
MariaDB Sequelize
Node.js, Express.js
npm
Ak niečo z toho nevieš, musíš sa to doučiť počas skúšobnej doby.

A čo ti ponúkame my?
Otvorená a veselá atmosféra v tíme.
Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy, online kurzy.
13. plat.
Výkonnostné odmeny navyše
Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu.

Informácie o výberovom konaní

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
Ak máš kód na GitHube, pošli aj link.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
Dobrú znalosť Javascript (Typescript) a SQL.
Znalosť Node.js a prípadne niektorého Node.js frameworku (Express.js výhodou)
Dobrá znalosť GIT.
Teoretická znalosť návrhových vzorov.
Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.

Štátna akciová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti opráv osobných a nákladných motorových vozidiel a poskytovaním IT služieb v rezorte MV SR. Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti servisu vozidiel Ministerstva vnútra SR a sme autorizovaným servisom pre značky ŠKODA, VW, SEAT, HYUNDAI, TATRA, ROSENBAUER a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4409150  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac