Zástupca riaditeľa prevádzky autorizovaného servisu

Automobilové opravovne MV SR, a.s.

Miesto práce
Sklabinská, Rača
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá z troch častí :základnej vo výške 1.500,- Eur, + výkonostnej mzdy závislej od výkonu prevádzky do 1.000,- Eur hodnotiacej mzdy závislej od pracovného výkonu do 500,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zastupovanie riaditeľa prevádzky autoservisu,
riadenie a organizácia chodu autoservisu a predaja náhradných dielov,
spoluzodpovednosť za dosiahnuté hospodárske výsledky, za stanovenú kvalitu služieb, za dodávateľsko-odberateľské vzťahy a uplatňovanie moderných metód organizácie práce ako aj hospodárne využívanie materiálov a energií,
dodržiavanie príslušných predpisov a noriem,
spolupodielanie sa na tvorbe a vyhodnocovaní ročných plánov prevádzky,
plánovanie investícií hmotného a nehmotného majetku určených pre plnohodnotné fungovanie a rozvoj prevádzky,
komunikácia so zákazníkmi,
komunikácia s dodávateľmi a výrobcami vozidiel zastúpených Importérmi značiek,
riadenie, manažovanie, kontrola zamestnancov zverenej časti servisu,
hodnotenie zamestnancov na základe platných parametrov pre jednotlivé pracovné pozície s cieľom zvyšovať kvalitu a produktivitu.

práca v stabilnej spoločnosti,
stravné lístky v hodnote 4,20€,
služobné vozidlo aj na súkromné účely
motivujúce ohodnotenie podľa výkonu a výsledkov servisu

Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným uchádzačom. Životopisy spolu s motivačným listom nám prosím zašlite emailom najneskôr do 31.10.2021

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

DMS - Škoda - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

autorizovaného servisu( VW a Škoda výhodou)

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s riadením väčšieho kolektívu pracovníkov v sektore servisu vozidiel alebo opráv techniky.
Ideálne manažér so skúsenosťami na pozícii vedúci servisu alebo manažér popredajných služieb.
Znalosť procesov autorizovaného servisu front office aj back office.
Technická gramotnosť.
Základná ekonomická gramotnosť.
Silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti.
Odolnosť voči stresu.

Štátna akciová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti opráv osobných a nákladných motorových vozidiel a poskytovaním IT služieb v rezorte MV SR. Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti servisu vozidiel Ministerstva vnútra SR a sme autorizovaným servisom pre značky ŠKODA, VW, SEAT, HYUNDAI, TATRA, ROSENBAUER a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4187797  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac