Autoelektrikár autorizovaného servisu

Automobilové opravovne MV SR, a.s.

AUTOMOBILOVÉ OPRAVOVNE MINISTERSTVA VNÚTRA SLOVENSKEJ REPUBLIKY a.s., Priemyselná, Košice
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 624 EUR + mesačná výkonnostná mzda podľa plnenia plánu ( základná mzda je valorizovaná v závislosti od zmeny zákona o minimálnej mzde)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis a oprava automobilov rôznych značiek prevažne MV SR
práca s PC (diagnostika)
technická zdatnosť k danej profesii
prax a prehľad v danej profesii vítaná
práca podľa pokynov vedúceho dielne

príjemný kolektív a dobre vybavené pracovné prostredie
práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
pravidelné vzdelávanie
motivujúce ohodnotenie podľa výkonu
pravidelná mzda
príspevok na stravovanie, pitný režim
dodatková dovolenka 1 týždeň
príspevok na rekreáciu po splnení zákonných podmienok

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom, fotografiou a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na adresu: [email protected], do predmetu uveďte "Automechanik - nákladné vozidla"
Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

servis a opravy automobilov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

schopnosť pracovať v tíme
zmysel pre detail
dodržiavanie štandardov prémiových značiek

Štátna akciová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti opráv osobných a nákladných motorových vozidiel a poskytovaním IT služieb v rezorte MV SR. Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti servisu vozidiel Ministerstva vnútra SR a sme autorizovaným servisom pre značky ŠKODA, VW, SEAT, HYUNDAI, TATRA, ROSENBAUER a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3625430  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 624 EUR + mesačná výkonnostná mzda podľa plnenia plánu ( základná mzda je valorizovaná v závislosti od zmeny zákona o minimálnej mzde)