Servisní technik nápojových automatů

Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Místo práce
Okres Frýdek - Místek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • Zajišťovat servis ve svěřeném regionu (Moravskoslezský)
  • Provádět pravidelné údržby a prohlídky nápojových automatů a kávovarů
  • Provádět opravy na dílně nebo u zákazníka
  • Poskytovat technickou podporu zákazníkům
  • Budete zodpovědný/á za svěřené náhradní díly a technické vybavení
  • Povedete interní agendu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost rychle se učit a zvládat krizové situace
  • Samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat
  • Čistý trestní rejstřík
  • Odborné vzdělání v oblasti elektro
  • Praxe na pozici servisního technika je výhodou, techniky bez zkušeností zaškolíme

Co vám můžeme nabídnout

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení a motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském, pozitivně naladěném kolektivu
  • Stravenky
  • Sick Day
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Sleva na firemní výrobky/služby

Nástup je možný ihned.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3666361  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.