Reagujte bez životopisu

Administratívny pracovník - RPA

AutomationBot, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.04.2024
750 - 1 100 EUR/mesiac750 eur za mesiac je ekvivalent 8hodinovej dennej práce (plny úväzok) ; za 2hodinový úväzok (10h týždenne) je plat 187 eur za mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme administratívneho pracovníka, ktorý bude mať na starosti spracovávanie dokumentov pre automatizované procesy. Budete súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára sofvérové roboty a automatizuje procesy pre slovenské a zahraničné firmy.

Vyžadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie a znalosti práce s počítačom (netreba vedieť programovať, ale práca so základnými softvérmi (outlook, word, excel) je nutná.
Znalosti angličtiny alebo francúzštiny sú vítané.
Na začiatku ponúkame kompletné zaškolenie, ponúkame pravidelné školenia a financujeme certifikácie v rámci pracovnej náplne.
Ponúkame prácu z domu (home-office). Pracovná pozícia je otvorená pre celé Slovensko.
Možnosť čiastočného úväzku (2h denne , alebo 4h denne) ; práca je vhodná aj pre študentov (brigády).

Odmena dohodou.
V rámci starostlivosti o zamestnancov ponúkame príspevky na obedy, každoročné firemné stretnutia a prémie podľa finančného výsledku firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť špecializovaná na automatizáciu business procesov, vývoj softvérových robotov (RPA) a projekty umelej inteligencie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4025567  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac