Reagujte bez životopisu

Predajca autodielov, marketingový pracovník

Automatex, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 69, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 450 EUR/mesiac-možnosť finančného hodnotenia percentami zo zisku firmy - bližšie informácie o mzde osobne na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce
- predaj autodielov, motodielov, servisného vybavenia, náradia a autodoplnkov...
- objednávanie tovaru, starostlivosť o sklad a predajňu
- práca s elektronickými katalógmi na vyhľadávanie autodielov
- práca so skladovým programom (objednavky, faktury, dobropisy, dodacie listy, vratky, reklamacie a prijem tovaru)
- komunikácia so zákazníkom osobne, telefonicky, e-mailom a sociálne siete
- starostlivosť o eshop a pridávanie nových produktov
- starostlivosť o socíalne siete (tvorba, návrh a príprava príspevkov pre reklamnú agentúru, ktorá nám spravuje platené reklamy)
- návrh a tvorba akciových produktov
- získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- návrhy na zvýšenie efektívnosti činnosti firmy

-možnosť finančného hodnotenia percentami zo zisku firmy
-tovar za nákupné ceny
-práca v mladom a priateľskom kolektíve
-práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti

Prax v predaji tovaru a komunikácii so zákazníkmi nielen v autodieloch je veľkou výhodou.
Hladáme teamového hráča, ktorý je ochotný pracovať a podielať sa na rozvoji firmy a spokojnosti zákazníkov.
Ak si zodpovedný, máš chuť pracovať, rád komunikuješ s ľudmi, máš rád autá a máš aspoň trochu rozhľad na vyššie spomínané náplne práce a chceš mať možnosť realizovať svoje nápady a byť za to navyše ohodnotený tak hladáme práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaja autodielov výhodou nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Samostatnosť
Spolahlivosť
Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Ochota učiť sa nové veci
Odolnosť voči stresu
Teamový hráč
Záujem o auto-moto

Maloobchod, veľkoobchod

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3967626  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac