Predajca motorových vozidiel

AUTOMAPE - spol. s r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
Plat predajcu od 624€ - 1200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia ponuky nových vozidiel,
Prezentácia ponuky doplnkových produktov (príslušenstvo, financovanie, poistenie),
Predaj kompletného sortimentu,
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
Komunikácia so zákazníkmi

Samostatná práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti,
Priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie,
Možnosť profesijného rastu,
Vzdelávanie a podpora osobného rastu,
Motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte výlučne elektronickou poštou.
Oslovíme iba tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti : “V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov v spoločnosti AUTOMAPE- spol. s r. o., Bardejovská 26, 080 01 Prešov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na podobnej pozícii výhodou,
Výborné komunikačné schopnosti,
Reprezentatívne vystupovanie,
Samostatnosť, spoľahlivosť, pozitívny prístup a flexibilita,
Vodičský preukaz sk. B a znalosť práce na PC samozrejmosťou

Firma je zmluvným partnerom značiek RENAULT a DACIA.
Predmet činnosti: predaj nových vozidiel, záručný a pozáručný
servis, financovanie vozidiel, výkup ojazdených vozidiel na protiúčet

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3581456  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat predajcu od 624€ - 1200 € brutto