Pracovník skladu a predajca ND a P

AUTOKOMPLEXX, spol. s r.o.

Miesto práce
Nedožerská cesta, Prievidza-Močidlá
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 € - 1100 € (základná mzda + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie, príjem a výdaj náhradných dielov do servisu
- úzka spolupráca s prijímacím technikom a mechanikom
- predaj náhradných dielov a príslušenstva pre osobné automobily (Škoda, VW)
- odborné poradenstvo a obsluha zákazníkov servisu, špecifikácia náhradných dielov
- prijímanie a vytváranie objednávok
- tvorba cenových ponúk
- práca s pokladňou a skladovým systémom
- vybavovanie reklamácií
- reportovanie vedeniu spoločnosti

- práca v modernom predajno - servisnom centre
- práca v mladom kolektíve
- možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
- zamestnanecká starostlivosť a benefity

- Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho predajcu náhradných dielov a príslušenstva
- Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti AUTOKOMPLEXX, spol. s r.o. v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z.
- Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ, VŠ vzdelanie technického smeru, najlepšie zamerané na automobily alebo servis
- znalosť a prax v oblasti skladového hospodárstva s náhradnými dielmi pre osobné automobily
- veľmi dobré technické znalosti ohľadne automobilov a náhradných dielov
- znalosť a prax práce s pokladňou
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- orientácia na zákazníka a prácu s ľuďmi
- pozitívna, vyrovnaná osobnosť, schopná pracovať pod tlakom a v časovej tiesni

Autorizovaný predajca automobilov značky ŠKODA, predajca náhradných dielov, príslušenstva a servis vozidiel značky ŠKODA a VW.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nedožerská cesta 46
971 01 Prievidza
ID: 2390753   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € - 1100 € (základná mzda + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov)