Automechanik

AutoFlex, s.r.o.

Rubínova 590/4, 010 09 Žilina - Bytčica, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700€ flexibilná + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva mechanické opravy v servise vozidiel
- zodpovedá za kvalitu odvedenej práce a dodržanie termínov stanovených v zákazkových listoch
- v spolupráci dielne hodnotí a určuje potrebnosť náhradných dielov na výmenu
- aktívne komunikuje s vedúcim dielne a prijímacím technikom ohľadom zákaziek
- zúčastňuje sa na skúšobných jazdách

práca v stabilnej spoločnosti
stravné lístky
odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktovať iba formou e-mailu.
Životopisy zasielajte na e-mail: [email protected]

Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.
pracovná doba: po - pi 8:00 - 17:00
miesto výkonu práce: prevádzka M.R.Štefánika 66, Žilina
Zaslaním Vášho životopisu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru ste prejavili súhlas spoločnosti AutoFlex, s r.o. Žilina so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v týchto dokumentoch pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Po uplynutí ukladacej doby (1 rok) budú Vaše materiály zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

A, B

- výborná technická znalosť vozidiel
- zodpovednosť, flexibilita a komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- bezúhonnosť a spoľahlivosť

Autoservis, náhradné diely

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2731133  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ flexibilná + variabilná zložka