Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič MKD

AUTODOPRAVA SÝKORA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiaczáklad 1100€, 85€/deň, dokládka 10€, vykládka 10€, výmena defektu na ceste 50€, víkendy doma, platené dovolenky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného vodiča MKD pre spoločnosť Autodoprava Sýkora s.r.o., ktorá je dopravnou a špedičnou spoločnosťou, poskytujúca komplexné služby v oblasti prepravy tovarov a materiálu na úrovni vnútroštátnej i medzinárodnej dopravy a špedície.

Voľné pracovné miesta sú na nákladné vozidlá s plachtou
- medzinárodná doprava v rámci krajín EÚ
- vedenie agendy - CMR dokumenty

- príplatky podľa ZP, pravidelná mzda
- firemné mobilné telefóny
- výkon práce - cez pracovné dni, víkendy voľné
- vlastná flotila kamiónov, s kompletnou výbavou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

- prax vo vedení kamiónu v medzinárodnej preprave EÚ
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti

So sídlom v Zlatých Moravciach pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1995. V oblasti prepravy patríme medzi spoločnosti so silným zázemím, stabilnou štruktúrou, kvalitným personálom a rozhodným vedením.
ID: 4501685  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac