Vodič C, E

Autodoprava MaM s.r.o.

Slovensko, Maďarsko, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodičov skupiny C, E. Výhodné platové podmienky. Stabilná práca počas celého roka. Vodičovi je pridelene svoje jedno vozidlo. Autá sa nestriedajú ani návesy. Možnosť záloh.
Vedenie motorového vozidla po EU momentálne sa jazdí Slovensko Maďarsko.
Jedná sa o nakládky zo Slovenska do Maďarska 13km cez Rajku na jedno miesto a odtiaľ sa naložia prázdne obaly nazad na Slovensko. Práca od pondelka do piatku víkendy voľné. Plat 85e deň.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Vnútroštátna a medzinárodná nákladná doprava.
ID: 4193796  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac