Web developer

AUTOCONT s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fixná mzda 1000 - 1500 + ročná VAR zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou je vývoj personálneho informačného systému.

- Perspektívna a zaujímavá práca ,
- Možnosť ďalšieho vzdelávania, odborného i profesijného rastu ,
- Motivujúce finančné ohodnotenie ,
- Vianočné firemné voľno ,
- Príspevky na DDS
- Príspevok na stravovanie ,
- Zľavy na IT produkty ,
- Firemné športové a spoločenské podujatia
- Firemná tarifa aj pre súkromný telefón
- Benefitný systém Multisport
- Benefitný systém CorpLife

Svoje životopisy posielajte e-mailom na alena.kostolanska@autocont.sk, spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
JavaScript - základy
HTML - základy
SQL - pokročilý
CSS - základy

práca v tíme
logické myslenie
zodpovednosť za výsledok
samostatnosť
spoľahlivosť
cieľavedomosť
flexibilita
lojalita
schopnosť vzdelávať sa

Iné preferencie
- .net

AUTOCONT je česká súkromná spoločnosť, ktorá viac ako 25 rokov na českom a slovenskom trhu úspešne zavádza a prevádzkuje užitočné informačné technológie. Zameriava sa na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu. Systematické a dlhodobé budovanie odborných schopností, starostlivé sledovanie potrieb zákazníkov a v neposlednom rade aj premyslená vnútorná organizácia firmy – to všetko prispelo k tomu, že je AUTOCONT v súčasnosti najväčším a najvýznamnejším českým dodávateľom informačných a komunikačných technológií v Českej a Slovenskej republike. AUTOCONT je súčasťou AUTOCONT Holding, ktorý zamestnáva spolu približne 1 000 zamestnancov.
Systematické a dlhodobé budovanie odborných schopností, starostlivé sledovanie potrieb zákazníkov a premyslená vnútorná organizácia firmy priniesli vo výsledku fakt, že AUTOCONT SK je spoľahlivým a osvedčeným dodávateľom infokomunikačných technológií, programových aplikácií, vlastných riešení a outsourcingu.

AUTOCONT je súčasťou AUTOCONT Holdingu, do ktorého ďalej patria AUTOCONT CZ - v súčasnej dobe najväčší a najvýznamnejší český súkromný dodávateľ informačných a komunikačných technológií a najväčší dodávateľ CAD riešení Autodesk v Českej republike firma CAD Studio. AUTOCONT Holding zamestnáva spolu približne 1 000 zamestnancov.
Spoločnosť na Slovensku zamestnáva 140 pracovníkov v šiestich lokalitách - pobočkách. V roku 2017 dosiahla obrat 38 308 374 EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Einsteinova 24
851 01 Bratislava
ID: 3420172   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixná mzda 1000 - 1500 + ročná VAR zložka