Obchodný zástupca pre fleetový segment predaja vozidiel

AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitrianska 1, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 3 000 EUR/mesiacMzda je závislá od výsledku predaja, počtu akvizícii a od uskutočnených obchodov. Šikovnosťou obchodníka je bez problémov možné dostať sa na hornú hranicu mzdového ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je Vašou najsilnejšou stránkou komunikácia, predajné zručnosti a schopnosť seba-motivácie k dosiahnutiu cieľov, tak táto ponuka je určená pre Vás. Do našej predajne nových vozidiel značky Ford hľadáme posilu, ktorá zabezpečí celý chod obchodu na úrovni B2B segmentu. Ak ste doteraz nepracovali pri predaji vozidiel, vôbec nevadí. Hľadáme v prvom rade schopného obchodníka, ktorý sa bude starať o súčasných klientov, no v prvom rade bude vyhľadávať a otvárať nové príležitosti v regióne aj mimo neho. Bude aktívnym členom tímu predajcov, no v prvom rade bude komunikovať s klientami a prinášať predajcom už len hotové kontakty s objednávkami vozidiel.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • akvizícia nových klientov do portfólia značky Ford
  • viesť obchodné stretnutia so súčasnými, no hlavne novými klientami
  • rozvíjať vzťahy s leasingovými spoločnosťami
  • spolupracovať s tímom predajcov pri následnej tvorbe ponúk pre klientov
  • vyhľadávať príležitosti a aktívne sledovať verejné obstarávania
  • spolupracovať s fleetovým oddelením importéra

Práca v zabehnutej spoločnosti s tradíciou v regióne

Služobný telefón

Sociálny program

Parkovacie miesto v areáli spoločnosti

Po splnení plánu nárok na služobné vozidlo aj na súkromné účely

Motivujúci odmeňovací systém

Poprosíme uchádzačov o zaslanie štruktúrovaného životopisu a motivačného listu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať všetky kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti predaja, obchodu a akvizície nových klientov. Pozícia nevyžaduje prax pri preda

Počet rokov praxe

2

  • Schopnosť predať samého seba a ponúkaný produkt
  • Excelentná komunikácia na formálnej aj neformálnej úrovni
  • Neodbytnosť pri predaji
  • Zameranie na dosiahnutie želaných výsledkov
  • Tímový hráč
  • Priateľské vystupovanie

Spoločnosť AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o. sa zaoberá záručným a pozáručným servisom, klampiarskymi a lakovníckymi prácami pre vozidlá značky ŠKODA, Seat, VW, VW Úžitkové vozidlá, Audi, Ford a SEAT a tiež predajom automobilov ŠKODA, VW, VW Úžitkové vozidlá, Ford a predajom jazdených vozidiel Das WeltAuto. Okrem toho ponúka kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a príslušenstva daných značiek.

www.autocomodex.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Kotásek
Tel.: +421905666735
E-mail: poslať životopis
ID: 4829247  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac