Výstupná kontrola vozidiel po oprave, kontrolor kvality opráv, objednávanie vozidiel do servisu

AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a pracovitosť

Spoločnosť AUTOCOMODEX TRNAVA sa zaoberá záručným a pozáručným servisom, klampiarskymi a lakovníckymi prácami pre vozidlá značky Škoda, VW, VW Užitkové vozidlá, Audi a Ford a tiež predajom automobilov Škoda, VW, VW Užitkové vozidlá a Ford. Okrem autorizovaného predaja a servisu ponúkame kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a doplnkového príslušenstva značky Škoda, VW, VW Užitkové vozidlá, Audi a Ford

www.autocomodex.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4500613  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac