Можливість для людей з України

Autoklampiar

AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitrianska 1, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
646 - 2 700 EUR/mesiacK základnej mzde sa pripočítavajú mesačné prémie z hodnoty ceny práce, ktorú zamestnanec vyrobí v danom mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Demontovanie, montovanie a opravovanie plechových častí karosérií vozidiel pre vozidlá značky Škoda, VW, VW Užitkové vozidlá, Audi a Ford.
Vyrovnávanie poškodených plechových častí karosérií.
Doplnkové zváracie a zámočnícke práce.
Používanie klampiarskych nástrojov, prístrojov a iných zariadení potrebných pre výkon povolania.
Pracovanie podľa príkazov a nariadení nadriadených pracovníkov.
Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a dodržiavanie stanovenej kvality vykonanej práce.

Pravidelné školenia na zvýšenie kvalifikácie v odbore.
Sociálne benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky

Spoločnosť AUTOCOMODEX TRNAVA sa zaoberá záručným a pozáručným servisom, klampiarskymi a lakovníckymi prácami pre vozidlá značky Škoda, VW, VW Užitkové vozidlá, Audi a Ford a tiež predajom automobilov Škoda, VW, VW Užitkové vozidlá a Ford. Okrem autorizovaného predaja a servisu ponúkame kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a doplnkového príslušenstva značky Škoda, VW, VW Užitkové vozidlá, Audi a Ford

www.autocomodex.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4030932  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac