Diagnostik

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

DIAGNOSTIK

Autocentrum Dojáček spol., s.r.o., hledá do svých autorizovaných servisů Fiat, Jeep, Citroën a Hyundai nové zaměstnance na volnou pozici diagnostika s možností ubytování v Praze ZDARMA.

Požadujeme:

- vyučení a praxe v oboru

- trestní bezúhonnost

- ŘP. sk. B

- loajalitu

- flexibilitu

Nabízíme:

- 45.000 - 55.000,- Kč

- práce na HPP

- závodní stravování zdarma

- možnost ubytování v Praze zdarma

- práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

- příjemné prostředí

- přátelský kolektiv

Uvítáme pracovníky i mimo Prahu (možnost ubytování v Praze ZDARMA).

Platové podmínky: 45 - 55.000,- Kč /měs.

Bližší informace poskytneme na osobním pohovoru.

Životopisy zasílejte odpovědí na tento inzerát nebo nás kontaktujte na tel.:267 216 102

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4576495  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc