Mobilný technik asistenčnej služby

AUTOCENTRUM ASIST s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistenčná služba pri dopravných nehodách v Bratislave, aktívne vyhľadanie klienta na mieste nehody, zabezpečenie miesta nehody, spísanie správy o nehode, ponuka a sprostredkovanie služieb vyhľadanému kientovi-sprostredkovanie odťahu a opravy poškodeného vozidla v servise, náhradného vozidla, komplexného riešenia poistnej udalosti...

mobilný telefón, flexibilná pracovná doba, stále finančné odmeny - provízie podľa výkonu

požadujeme výbornú znalosť Bratislavy, čo je podmienkou pre rýchle sa dostavenie k nehode-finančné ohodnotenie závisí od počtu zabezpečených klientov pre spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup k práci, výborná znalosť Bratislavy, prax vo vedení motorových vozidiel min. 3 roky, základné poznatky konštrukcie vozidiel pre odhad rozsahu poškodenia po nehode, komunikatívnosť, znalosť riešenia poistných udalostí výhodou, nie však podmienkou...

Spoločnosť Autocentrum Asist s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2013. Našou hlavnou činnosťou je oprava vozidiel po dopravných nehodách a komplexné asistenčné služby pri riešení a likvidácií poistných udalostí.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Galvaniho 2/A
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3006683   Dátum zverejnenia: 6.10.2017