Predajca automobilov

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 800 EUR/mesiaczákladna zložka mzdy 800€+provízie,bonus počas zaškolovania 250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milovníka áut. Jednoducho niekoho, kto vie ako to chodí pod kapotou, ale nebojí sa tiež pochváliť karosériu alebo interiér. Niekoho, kto bude medzi autami ako doma a postará sa aj o to aby sa skvelo cítil aj náš zákazník. K tomu všetkému je potrebné sa trochu vyznať aj v ľuďoch a vedieť zistiť priania zákazníka , to sa ale dá vycibriť praxou. Keď to klapne , zákazník si domov odvezie auto vybrané s vašou pomocou a vy sa môžete tešiť na peniaze, ktoré si zaslúžite. To je fér, nie?

• Predaj zánovných,predvádzacích a jazdených vozidiel.
• Práca je na krátky / dlhý týždeň.
• Poskytovanie skúšobných jázd a poradenstvo zákazníkom.
• Vedenie profesionálnych obchodných rozhovorov sa zákazníkmi.

• Ponúkame skutočne nadštandartné finančné ohodnotenie.
• Multisport karta,teambuildingy a firemné akcie pre lepšiu pracovnú atmosféru.
• Možnosti karierného rastu a rozvoja - dávame prednosť obsadzovaniu voľných pizícii medzi našimi vlastnými zamestnancami.
• Zľavy na nákup automobilov pre našich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

• Základná orientácia vo svete automobilov.
• Vodičský preukaz skupiny B - podmienkou.
• Práca na krátky/dlhý týždeň (12 hod.zmena).
• Základné predajné zručnosti výhodou.
• Profesionálny prístup a nadšenie pre prácu s automobilmi.
• Chuť rásť a vzdelávať sa v automobilovom priemysle.
• Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.
• Záujem o dlhodobú spoluprácu a prispievanie k úspechu nášho tímu.
• Chuť a schopnosť pracovať vo vonkajšom prostredí medzi autami.

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Klegová
E-mail: poslať životopis