Vodič/Pomocník - čistenie áut (brigáda)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš veľa voľného času a nevieš ako ho vyplniť? Máš rád autá a rád sa o ne staráš?
Spoj príjemné s užitočným a pošli nám svoje CV.

•  umývanie, čistenie automobilov.
• preparkovávanie
• vozenie zákazníkov

Jedná sa o dohodu o vykonaní práce s nestálou pracovnou dobou, resp. na zavolanie počas otváracích hodín AAA.

• Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
• Motivujúce platové ohodnotenie.
• Flexibilná pracovná doba
• Super kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Manuálna zručnosť
• Zodpovedný prístup, flexibilita, ochota.
• Vodičsý preukaz sk.B - aktívny vodič

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Rojová
E-mail: poslať životopis
ID: 4793533  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.